На цій сторінці зібрані посилання на офіційні сайти редакторів-верифікаторів G-коду

   

CIMCO Edit

На мою думку найкращий дротовий візуалізатор G-коду. Висока швидкість обробки великих програм. Має об'ємний верифікатор. Вбудований модуль CNC-Calc дозволяє створювати найпростіші програми.

IMSverify

Верифікатор від піонера в галузі постпроцесування. Судячи по відеоогляду дуже серйозний продукт. Твердотільна симуляція. На жаль демоверсії немає, тому подивитися на живу поки не вийшло.

   
 
 
 
 

cgtech VERICUT

Визнаний лідер у галузі об'ємної верифікації G-коду. Налаштувати можна практично на будь-який верстат. Є можливість візуалізації елементів верстата з контролем зіткнень. З мінусів, досить повільний, тобто. для інструменталки може не підійти. Тут є уроки російською.

MachineWorks

Цей продукт настільки невловимий, що крім відеопрезентацій на сайті, я у всьому інтернеті не знайшов про нього нічого. Я підозрюю, справа в тому, що він, мабуть, не поширюється як окремий продукт, а йде у складі CAM систем.

   
 
 
 
 

NCManager

Російський продукт. Достатньо гнучко налаштований. Основний плюс, те, що у нього чесна математична 3-d візуалізація (не воксельна), що дає можливість апаратного прискорення візуалізації. Тобто модель можна обертати без гальм та втрати якості. Мінус у тому, що поки що це все достатньо повільно, тобто підійде для основного виробництва. Для інструменталки ні. Тут можна трохи почитати про внутрішню конструкцію NCManager.

Swansoft NC Simulation

Симулятор верстатів від наших Китайських друзів. Достатньо реалістично. Імітується навіть звук шпинделя, що обертається, і стружка, що вилітає. Сама об'ємна модель деталі відображається дуже посередньо. Симулює немалу кількість сучасних верстатів.    Більше інформації тут...

   
 
 
 
 

NCTuner

Верифікатор від компанії "СПРУТ-Технология"

editNC CNC Editor

Простий дротяний візуалізатор. Крім G-коду розуміє Формат APT. Відображення траєкторії зроблено не на найвищому рівні. Наочно показує 4-х осьові дротяні ерозійні програми.

   
 
 
 
 

NC Formatter

 

Predator CNC Editor

 

 
 
 
 

tkCNC Editor

 

CNCezPRO™

 

 
 
 
 

MetaCut Utilities

 

NCPlot

 

 
 
 
 

NCSIMUL

 

CutViewer

 

 
 
 
 

EditCNC

 

Discriminator CNC editor

 

 
 
 
 

CncSimulator

 

cncCoder