NC Corrector v4.0

NC Corrector v4.0    NC Corrector v4.0 

NC Corrector v4.0, це безкоштовний редактор візуалізатор програм для верстатів з ЧПК (G-код). Вміє відображати фрезерні, токарні та електроерозійні програми. На даний момент розуміє основні G та M-функції, свердлильні цикли, підпрограми. Автоматично розпізнає 5 способів завдання дуг. Є експорт в DXF, APT формат . Показує у дереві різну інформацію про програму. (Машинний час, довжина колії, MAX MIN точки траєкторії, кількість відрізків, дуг та ін.) Є підказка за G,M кодами при наведенні миші. Показує точки траєкторії, центри дуг, технологічні зупинки. Відображає еквідистну корекцію. Є покадрова навігація з виведенням у статус-бар поточних параметрів програми. Є висновок інформації про елемент при натисканні на нього мишею у графічному вікні. Є досить потужний механізм вимірювань та багато іншого.

Завантажити останню версію NC Corrector v4.0

Що нового у цій версіі NC Corrector v4.0

Галерея NC Corrector v4.0

 


 

Калькулятор режимів різання

Калькулятор режимов резания

Проста програма для пересчета швидкості різання, подачі на зуб в обороти, подачу хвилинну і наоборот.

Завантажити Калькулятор режимів різання

Завантажити сирцевий код Калькулятор режимів різання

 


 

Генератор примітивів для Robofil

Примитивы для Robofil    Примитивы для Robofil    Примитивы для Robofil

Програма призначена для створення примітивних програм для електроерозійного вирізного станка Robofil, які, тим не менше, дуже часто потрібні. Після того, як у мене оператори в черговий раз запросили програму на круг, діаметром 5.. і народилося ось це.

Завантажити Генератор примітивів для Robofil

Завантажити сирцевий код Генератор примітивів для Robofil

 


 

NC Corrector v3.0

NC Corrector v3.0

Ця програма призначена для безболісного контролю та ефективного коригування керуючих програм для верстатів із ЧПУ. Звичайно, на тлі монстрів NC контролю (NC Verify від Sirius, або скажімо VeriCut від CGTech) виглядає вкрай блідо, але, по-перше, це все-таки трассер, а не верифікатор, а по-друге, не будете ви пришивати недостатній гудзик на швейній машині, правильно, ви візьмете голку. Ось саме на таку корисну голку і має бути схожа дана програма, принаймні, мені цього дуже хотілося досягти, а вийшло чи не вийшло. судити не мені.

Ця програма писалася спочатку для стійки Н33 і більшість функцій реалізовано саме для цієї стійки. Пізніше були додані такі ЧПК, як Н55, IMP, WL4M, MillPlus, Charmilles. Також може завантажувати APT файли. Для сучасних верстатів ця версія є малофункціональною. Робота над цією програмою припинена, зважаючи на початок розробки NC Corrector v4.0, який якраз орієнтований на сучасні верстати з ЧПК....

Можливості:

  • Виведення на екран, що базується на OpenGL бібліотеці.
  • Є підсвічування вузлів, центрів дуг, можна прокручувати УП як уперед, і назад.
  • Перенумерація, розбивка на частини, перевірка синтаксису, прорахунок машинного часу, віддзеркалення УП, поворот на 90 градусів, коригування подач, коригування розташування вузлів, видалення вузлів тощо.
  • Можна вимірювати координати точок, центрів дуг, дистанцію між точками, радіус, відстань між паралельними відрізками, кут.
  • Є можливість накладати УП один на одного, при цьому зберігаються всі можливості автоматичного коригування, аналізу та експорту.
  • Експорт в DXF формат для подальшого аналізу в будь-якій CAD системі.
  • Експорт в формат APT, для подальшого аналізу в будь-якому верифікаторі.
  • Експорт у CAD-CAM систему ADEM

Завантажити останню версію NC Corrector v3.0